wt.. cze 6th, 2023

Tygodnik Radomski

Najlepsi z Najlepszych

1 min read

Uniwersytet Technologiczno – Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu, to Uczelnia, która znalazła się w gronie 42 uczelni rekomendowanych do finansowania projektów w ramach konkursu „Najlepsi z Najlepszych”. W dużym stopniu jest to zasługa Diany Walkiewicz – studentki kierunku Wzornictwo.

Diana Walkiewicz  – Projektantka i od dekady właścicielka marki DeVu. Słuchaczka studiów magisterskich na Uniwersytecie Technologiczno Humanistycznym w Radomiu. Uhonorowana tytułem Najlepsi z Najlepszych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego. Wybrana Kobietą Przedsiębiorczą roku 2015. Fashion Biznes uznał markę DeVu za jedną z 5 Najlepszych Projektantów Polskich. Najnowsza kolekcja miała zaszczyt być prezentowana przez najpiękniejsze kobiety z całego świata podczas finałowej gali konkursu Miss Supranationale jak również w finale Miss Polski i Miss Polski Nastolatek. Prezentacja sukien w odsłonie finału w wyborach Miss Supranationale została uznana za najpiękniejszą z wszystkich wyborów Miss na świecie w 2015 roku. Obecnie atelier znajduje się w Bełchatowie . Oferta prezentowana jest również na stronie internetowej www.devu.com.pl.

Poniżej przepiękne czerwone suknie.

 /Rita Kutkiewicz na podstawie informacji przesłanych przez Dianę Walkiewicz i na stronie UTH/

Kreacje autorstwa Diany Walkiewicz fotografują: Rafał Dąbrowski, Rafał Makieła, Daniel Chojnacki, Rafał Kucharski, Jacek Podolski, Marek Majewski, Grzegorz Gregorczyk, Michał Czajka, grymuza PHOTOGRAPHY, Light Lens .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.