niedz.. cze 4th, 2023

Tygodnik Radomski

XII Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką” pt. „Postaw MOCno na Wartości”

4 min read

29 września 2022 w Hotelu Rubin w  Starym Kiełbiowie odbył się kolejny już XII Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką” pt. „Postaw MOCno na Wartości”.

Wieczór Biznesowy prowadziły organizatorki Wydarzenia: Anna Słopiecka, właścicielka Agencji Kreatywnej  Noble Brand i Małgorzata Patynowska, Założycielka Fundacji  Dobry Duszek. 

Ten dzień to z pewnością wyjątkowa data dla Anny Słopieckiej i Małgorzaty Patynowskiej, bowiem misją wydarzeń Brand Elite, od początku było łączenie ludzi o podobnych wartościach oraz rozwój osobisty i biznesowy. Liczne przybycie  gości, świadczy o tym, że marzenia organizatorek w coraz większym stopniu się spełniają. Wyjątkowości  wydarzenia dopełniła 10. Rocznica istnienia  Agencji Kreatywnej Noble Brand.

Tegoroczny Wieczór Biznesowy zgodnie z tytułem mocno stawiał na wartości człowieka, o których podczas swoich prelekcji mówili Goście Specjalni:

  • Józef Wancer – wybitny autorytet i legenda w środowisku finansowym, współtwórca transformacji polskiego systemu bankowego, członek Rady Głównej Business Centre Club, autor książki „My Way. Wspomnienia” , oraz
  • Jacek Walkiewicz – psycholog, mówca, autor programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 600 firm. Ceniony za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Jego wykład na TEDxWSB  umieszczony na YouTube ma wiele milionów wyświetleń. 

Pierwszy z prelegentów Jacek Walkiewicz mówił, że życie jest projektem długoterminowym, w którym każdy wiek ma swoje przywileje. Należy żyć mądrze zgodnie ze swoimi kompetencjami i wartościami, uważnie i świadomie. Nie jest łatwo żyć ze swoimi wartościami, jednak bycie spójnym pozwala być najprawdziwszą wersją siebie. Dawał radę, przytaczając słowa powstańca warszawskiego, jak żyć – otóż uważność pozwala na zauważenie w życiu pociągu, który podjeżdża tylko raz. Realizacja celów i marzeń dodaje nam siły, motywuje, ale od motywacji ważniejsze są nawyki.  Ważne w życiu jest aby to aby iść. Wszechświat sprzyja ludziom, którzy chcą iść. Szczęście zawiera się w progresie. Trud, praca daje satysfakcję.

Przekazywał prawdy życiowe:

  • że człowiek myśli, mówi i czuje zgodnie ze swoimi wartościami,
  • największa moc jest ukryta w słowach , co nie jest wypowiedziane nie istnieje,
  • gdy się uczymy dusza się nie starzeje,
  • należy być odpowiedzialnym za swoje życie, nie obciążać nikogo za swoje decyzje,
  • aby zrealizować marzenia wymagane jest wyjście ze strefy komfortu, ważna jest intencja, która daje odpowiedź po co to wszystko w życiu robimy. Największa satysfakcja i szczęście jest wtedy kiedy w związku z realizacją naszych marzeń korzystają inni ludzie.
  • W osiąganiu naszych marzeń ważna jest odwaga, składająca się z kilku elementów: zaufania do siebie, gotowości do ponoszenia ryzyka i podejmowania decyzji oraz zaangażowania – robienie czegoś na 100%.

Drugi prelegent, Józef Wancer, promując swoją książkę pt. „My Way” w której autor dużo miejsca poświęcił wartościom, mówił o tym, że najważniejszy jest człowiek, człowieczeństwo, relacje międzyludzkie, równowaga, inwestowanie w siebie.

Anna Słopiecka podczas swojej wypowiedzi, z okazji 10. Rocznicy rozwoju Agencji Kreatywnej Noble Brand przypomniała, że misją marki Noble Brandt jest budowanie marki opartej na wartościach.

Swoim klientom, którym pomaga budować markę uświadamia, że siła marki osobistej czy firmy pojawia się wtedy kiedy prawda i opowieść są ze sobą spójne. Prawdą są wartości. Na tej podstawie powstaje wizerunek marki.

Wchodząc w kolejną dekadę swojej działalności życzyła zebranym gościom aby żyli w zgodzie ze swoimi wartościami, które wytyczają drogę ku spełnieniu odważnych marzeń i pozwalają być najprawdziwszą wersją siebie, o czym mówili podczas swoich prelekcji Goście Specjalni Józef Wancer i Jacek Walkiewicz

Tradycyjnie już Partnerem Wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego  i Miasto Radom.

Po raz dwunasty odbył się mini konkurs wizytówkowy z nagrodami przedstawiający bliżej sponsorów wydarzenia, a mianowicie marki: NAOKU CLINIC, CORTEN DENTAL ELITE, FUNDACJĘ UNIMOS, SALON URODY JOLANTA SKĄPSKA, Agencję Kreatywną NOBLE BRAND, ESFIT STUDIO.

Wieczór Biznesowy uatrakcyjniały części artystyczne, w których wystąpiła 

  • utalentowana Emilia Ziółek pianistka
  • zespoły z Młodzieżowego Domu Kultury w Radomiu PAJĘCZARKI, Arabesqua oraz Gym Team.

W części networkingowej przybyli goście mieli możliwość nawiązać wartościowe relacje, wymienić się wiedzą i doświadczeniami.

Restauracja Hotelu RUBIN oraz Partnerzy między innymi: Selgros, Ciacho bez Cukru, Tłocznia Bankiewicz i Smaczek z Doliny Radomki, Chełmińska Piekarnia Cukiernia, Staropolska Woda Mineralna zadbali o to aby nawiązywanie relacji odbyło się przy smacznych przekąskach.

Chętni uczestnicy spotkania mogli uczestniczyć Warsztatach zorganizowanych przez  – Fundację UNIMOS.

Wieczór Biznesowy miał charakter charytatywny na rzecz działań Fundacji Dobry Duszek, prowadzącej w Radomiu Świetlicę LOKOMOTYWA, gdzie opieką otoczone są dzieci z rodzin uchodźców z Ukrainy.

autor: Rita Kutkiewicz

zdjęcia: Adam Dziedzic/ObiektywnieTV

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.