nie. Paź 17th, 2021

Tygodnik Radomski

XI Wieczór Biznesowy Brand Elite – Spotkania z Marką

4 min read

„Dlaczego nie warto bać się zmian – czyli kto nie ryzykuje, ten nie ma szans na sukces!”

Agencja Kreatywna Noble Brand Anna Słopiecka zaprasza na XI  Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką” pt. „Dlaczego nie warto bać się zmian – czyli kto nie ryzykuje, ten nie ma szans na sukces!”

Wieczór Biznesowy odbędzie się już 9 września 2021 r. (czwartek) o godz. 18:30 – 22:30 w Hotelu Rubin, Stary Kiełbów 57, gm. Stara Błotnica (koło Radomia) www.hotel-rubin.pl

11 Edycja Brand Elite skierowana jest do:
  • osób prowadzących własne firmy z uwzględnieniem wyzwań w rzeczywistości post-Covid-19 na stanowiskach managerskich,
  • liderek i liderów społecznych oraz samorządowych,
  • zarządzających projektami i zespołami chcących budować przewagę konkurencyjną na rynku i tworzyć markę własnego nazwiska (personal branding) oraz markę pracodawcy (employer branding)
  • osób przedsiębiorczych i aktywnych, stawiających na rozwój osobisty i biznesowy.

Panel 1. ANNA SŁOPIECKA – inauguracja wydarzenia

Panel 2. DOROTA WELLMAN – PRELEKCJA

TEMAT: “Dlaczego nie warto bać się zmian – czyli kto nie ryzykuje, ten nie ma szans na sukces!”

Telewizja to synonim różnorodności, wymaga nieustającego odnajdywania się w zmiennych realiach, często także podejmowania ryzykownych decyzji. Dlatego na zmiany – w obecnej chwili napędzane przez pandemię – należy patrzeć jak na szansę, nie zagrożenie. Dorota Wellman opowie dlaczego niestandardowe rozwiązania są lepsze, niż utarte szlaki. Jak zatem uczyć się na błędach i ryzykować skutecznie? Wykład Doroty nawiązuje do jej licznych i różnorodnych doświadczeń zawodowych oraz prywatnych, składających się na barwne i pełne anegdot wystąpienie.

Panel 3. ANDRZEJ ŚMIECH – PRELEKCJA

TEMAT: Zmiana rozebrana… Make-Up, Face-Lifting, czy prawdziwa Trans-Formacja

  • zaadresowanie kluczowych wyzwań w procesie zmiany osobistej, które może napotkać osoba wyruszająca w podróż ku zmianie
  • omówienie zestawu skutecznych praktyk, które pomagają przejść z sukcesem przez proces transformacji
  • zbudowanie osobistej odwagi do śmiałego stawiania czoła wyzwaniom, jakie niesie ze sobą zarówno życie zawodowe jak i prywatne.

Panel 4. Networking, Catering w formie bufetowej.

Korzyści z uczestnictwa:

– unikalna wiedza z zakresu rozwoju osobistego i biznesowego
– możliwość wymiany opinii i doświadczeń oraz dyskusji
– nawiązanie i umocnienie relacji biznesowych podczas części networkingowej.

WYDARZENIE MA WYMIAR CHARYTATYWNY
Każdy Uczestnik wydarzenia w ramach CSR społecznej odpowiedzialności biznesu, włącza się w akcje prowadzone na rzecz Fundacji Dobry Duszek w Radomiu www.fundacjadobryduszek.pl.

Goście specjalni Wieczoru:


Dorota Wellman:

Dziennikarka telewizyjna, radiowa i prasowa. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego na Wydziale Filologii Polskiej I Historii Sztuki.

Razem z Marcinem Prokopem tworzy charyzmatyczny duet w programie Dzień Dobry TVN. Z Pauliną Młynarską prowadzi w TVN Style program “Miasto kobiet”.
Felietonistka Wysokich Obcasów. Z prasą była związana także za pośrednictwem tytułów, takich jak: “Gala”, “Viva”, “Fashion Magazine” czy “Existence”. Autorka książki “Ja nie mogę być modelką?!”.

W sferze radiowej współpracowała m. in. z Radio Solidarność, Radio Eska, Radio Zet i Tok FM.

Laureatka licznych nagród, m. in. Wiktory w kategorii Prezenter Telewizyjny w 2010 roku, InicjaTOR 2015 (MediaTory), Europejska Nagroda Tolerancji 2014, a także wielu. Według rankingów Gazety Wyborczej i Wprost jedna z najbardziej wpływowych kobiet w polskich mediach.

Druga najcenniejsza polska gwiazda w roku 2017 według rankingu Forbes. Uhonorowana także przez Stowarzyszenie Profesjonalnych Mówców Hortensją dla Kobiety roku 2017.

Jej niepowtarzalne cechy charakteru docenił również portal naTemat w artykule “Dorota Wellman – możesz jej nie lubić, ale nie masz prawa jej nie szanować”.

Andrzej Śmiech

Managing Partner i Executive Coach z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze Zarządzania Sprzedażą oraz Rozwoju Zasobów Personalnych.

Od ponad 21 lat specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu programów rozwojowych wspierających zarówno korporacje, jak i klientów indywidualnych w obszarze budowania relacji w oparciu o kompetencje emocjonalne.

W prowadzonych przez niego warsztatach wzięło udział ponad 26,730 uczestników (ponad 16,420 godzin szkoleniowych). Od 2001 roku prowadzi praktykę Executive Coaching w branży medialnej, IT, finansowej, motoryzacyjnej oraz produkcyjnej. Jego indywidualne programy rozwoju kompetencji ukończyło 106 klientów (5,040) godzin coachingowych).

Jest członkiem FORBES Coaches Council oraz Izby Coachingu w Polsce oraz dotychczas jedynym coachem w Polsce, który uzyskał certyfikat EICC GOLEMAN EI.

Organizator: Agencja Kreatywna Noble Brand – www.noblebrand.pl 

Anna Słopiecka (Noble Brand) – praktyk i mentor ds. budowania wizerunku marki osobistej oraz firm. Właścicielka Agencji Kreatywnej Noble Brand (www.noblebrand.pl). Twórczyni autorskiego projektu Wieczorów Biznesowych z cyklu “Brand Elite – Spotkania z Marką” (www.brandelite.pl). Sekretarz Loży Radomskiej Business Centre Club. Wykładowca akademicki. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices Poland fundacji Hillary Clinton. Adeptka “Akademii Marki z Klasą”. Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Z wykształcenia Dziennikarka. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach. We wszystkich działaniach przyświeca jej idea “Najważniejszy człowiek”.

Bilety na XI Wieczór Biznesowy Brand Elite

https://app.evenea.pl/event/brandelite11/

150 zł/os

SPRZEDAŻ OTWARTA DO DN. 6 WRZEŚNIA BR.

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.