nie. Paź 17th, 2021

Tygodnik Radomski

XI WIECZÓR BIZNESOWY Brand Elite – Spotkania z Marką już za nami

3 min read

9 września 2021, w Hotelu Rubin w Kiełbowie. odbył się długo oczekiwany XI  Wieczór Biznesowy „Brand Elite – Spotkania z Marką” pt. “Dlaczego nie warto bać się zmian – czyli kto nie ryzykuje, ten nie ma szans na sukces!”.

Wydarzenie poprowadziły organizatorki: Anna Słopiecka, właścicielka Agencji Kreatywnej  Noble Brand & Małgorzata Patynowska, Założycielka Fundacji  Dobry Duszek. 

Brand Elite to cykl wartościowych wydarzeń biznesowych, mających na celu budowanie przedsiębiorczej społeczności, stawiającej na rozwój osobisty oraz biznesowy.


Gospodyni Wieczoru Biznesowego Anna Słopiecka powitała wszystkich przybyłych słowami.

– Od początku misją wydarzeń Brand Elite, było łączenie ludzi o podobnych wartościach oraz rozwój osobisty i te dwa aspekty w ostatnim czasie nabrały jeszcze większego znaczenia. Pierwszy, czyli spotkania – żywe relacje z drugim człowiekiem, wartość nie do przecenienia. Drugi aspekt – rozwój osobisty, zasoby wiedzy które gromadzimy, pomagają nam znaleźć rozwiązania w sytuacjach wyzwań, z którymi przyszło nam się zmierzyć. Dlatego wszyscy jak tu jesteśmy doceniliśmy sens naszych spotkań, wiemy o tym, bo nieustannie nas pytaliście o kolejną edycję, byliście z nami, wyczekiwaliście tego momentu, tak jak my, byśmy mogli spotkać się i celebrować ten czas razem, dziękujemy, że jesteście!  

Samorząd Województwa Mazowieckiego po raz kolejny stał się PARTNEREM wydarzenia Brand Elite.  W ramach podziękowania za wsparcie i motywowanie do zorganizowania kolejnej edycji organizatorki spotkania Anna Słopiecka i Małgorzata Patynowska wręczyły zarówno Samorządowi Województwa Mazowieckiego, jak i indywidulanie  Rafałowi Rajkowskiemu W-Ce Marszałkowi Województwa Mazowieckiego symboliczne statuetki.

Anna Słopiecka zapraszając do wystąpienia Gościa Specjalnego Dorotę Wellman, wyjaśniła skąd pochodzi tytuł spotkania:

“Dlaczego nie warto bać się zmian – kto nie ryzykuje ten nie ma szans na sukces”

Tytuł spotkania został zaczerpnięty i pożyczony od Gościa Specjalnego Doroty Wellman.

Dorota Wellman to Kobieta wulkan, której nie trzeba nikomu przedstawiać – mówiła podczas Wieczoru Anna Słopiecka – stworzyła silną markę swojego nazwiska dzięki wyrazistej, niezwykle konkretnej osobowości, eksperckości w swojej dziedzinie, ale też wrażliwości na drugiego człowieka. To kobieta, dla której dojrzała osobowość powinna nie tylko być otwarta na zmiany, ale i na te zmiany być GOTOWA. Dla Doroty Wellman ZMIANA jest doskonale znana, z którą mierzyła się też w czasie pandemii, i z którą wiąże się odnajdywanie się w zmiennych realiach i  podejmowanie ryzykownych decyzji.

Drugą prelekcję podczas XI  Wieczoru Biznesowego „Brand Elite – Spotkania z Marką” wygłosił Andrzej Śmiech.

Andrzej Śmiech, Executive Coach i Trener Przywództwa z ponad 30-letnim doświadczeniem zawodowym w obszarze Zarządzania Sprzedażą oraz Rozwoju. Od ponad 20 lat specjalizuje się w tworzeniu i prowadzeniu programów rozwojowych dla firm i klientów indywidualnych. Jest członkiem Rady Coachów FORBESA oraz Izby Coachingu w Polsce. Jak sam o sobie mówi jest genetycznie obciążony uśmiechem, bo nazwisko zobowiązuje. Andrzej Śmiech wprowadził zebranych gości w świat zmiany osobistej.

W części networkingowej, uczestnicy spotkania nawiązywali nowe kontakty, wymieniali się wiedzą, doświadczeniami oraz częstowali się pysznym poczęstunkiem przygotowanym przez Restaurację Hotelu RUBIN oraz Partnerów. 


Podczas wydarzenia uczestnicy spotkania mogli NABYĆ CEGIEŁKI w dobrowolnej kwocie, wspierające projekt edukacyjny dla dzieci szkolnych z rodzin o trudnej sytuacji materialnej. Wszystko po to by wyrównać ich szanse, dodać skrzydeł, wzmocnić poczucie wartości i świadomości, że “nauka to potęgi klucz”

Źródło: Obiektywnie.info.pl

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.