śr.. maj 31st, 2023

Tygodnik Radomski

SALON MASAŻU TAJSKIEGO AMARI

2 min read

Uzdrawiająca moc dotyku, równowagą dla Ciała, Umysłu i Duszy

Współczesny świat biegnie w szalonym tempie. Nie potrafimy zwolnić ani na chwilę. Za prawdziwe szczęście i cel życia uważamy karierę i pieniądze, zapominając o balansie między pracą, a odpoczynkiem, między oczekiwaniami, a swoimi potrzebami.

Nie mamy czasu, aby zadbać o ciało, umysł i duszę. Z konsekwencjami tych zaniedbań żyjemy na co dzień. Stres, bóle głowy, napięcie, bezsenność, obniżone libido, trudności z pamięcią i koncentracją.

Na szczęście nie trzeba wywracać swojego życia do góry nogami, aby zatrzymać się na chwilę, zwolnić tempo i pobudzić do życia naturalne mechanizmy leczenia i zapobiegania chorobom.

Masaż tajski to forma terapii holistycznej. Działa na poziomie fizycznym, psychicznym i duchowym. Jest treningiem dla ciała, relaksem dla umysłu i wsparciem dobrego samopoczucia.   

Masaż tajski przywraca równowagę naszej energii życiowej. To forma relaksacji, podnoszenia odporności, profilaktyki, forma ćwiczeń poprawiających zakres ruchów w stawach i budujących siłę mięśni. A to wszystko w otoczeniu wyjątkowego i magicznego klimatu. Komfortu i wyciszenia. Pięknych zapachów i delikatnie brzmiącej muzyki orientalnej.

Zespół Salonu Masażu Tajskiego AMARI to wykwalifikowani i dyplomowani Masażyści, posiadający wieloletnie doświadczenie, zdobywane w renomowanych salonach na całym świecie. Charakteryzuje ich pełen profesjonalizm i potężna wiedza.

Zespół zaprasza do Salonu Masażu Tajskiego AMARI, Radom, Plac Jagielloński 5

W Salonie oferowane są MASAŻE, ZABIEGI NA TWARZ, PAKIETY DLA DWOJGA, ZABIEGI NA CIAŁO, FIRMOWE MASAŻE AMARI

Zespół Salonu Masażu Tajskiego AMARI zaprasza do wyjątkowej OFERTY ŚWIĄTECZNEJ DLA FIRM

/rk/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.