sob. Kwi 10th, 2021

Tygodnik Radomski

Radom bez komarów

2 min read

To od Ciebie też zależy czy pozbędziemy się w mieście komarów. Nie potrzeba stosować oprysków chemicznych, palić świec odstraszających komary, używać sprayów zwykle mało skutecznych , używać odstraszaczy elektronicznych. Wystarczy zaprosić do pomocy w walce z komarami JERZYKI. One żywią się komarami. Jeden JERZYK potrafi w ciągu dnia zjeść ponad 10 000 komarów.

Jeżeli zagłosujesz na ten projekt jest duża szansa, że w przyszłym roku zbudujemy osiedla domków dla JERZYKÓW. To od nas będzie zależało gdzie te domki będą zainstalowane i Ty też masz na to wpływ. Żebyśmy mogli ten projekt zrealizować zagłosuj na ten projekt. Najlepiej oddaj trzy punkty ale masz prawo zagłosować również na inne projekty . Możesz oddać głos na wiele projektów ale możesz głosować tylko raz.

Zachęcam Cię na zagłosowanie również na projekt oznaczony nr 93 CZYSTE POWIETRZE. Chcemy przeszkolić 30 tysięcy uczniów i nauczycieli z tematów związanych ze SMOGIEM.

A teraz instrukcja jak głosować.

Wchodzisz na stronę www.konsultacje.radom.pl

Jeśli pojawi się na ekranie zaproszenie do głosowania kliknij w nie. Wybierz projekty do 400 000 zł i odnajdź projekt nr 88 . Zaznacz kwadracik oznaczony 3 punkty. Jeśli zależy Ci na CZYSTYM POWIETRZU zrób to samo z projektem nr 93. Następnie przewiń stronę do dołu i naciśnij ZAKOŃCZ GŁOSOWANIE. Następnie przekaż swoim znajomym, że są takie projekty i zachęć do przyłączenia się do walki o wygranie projektu. Pamiętaj, że w budżecie miejskim nie ma pieniędzy na takie inicjatywy. Budżet Obywatelski to jedyny sposób, żeby zrealizować taki pomysł.

Ponadto głosować będzie można w pięciu stacjonarnych punktach: w Biurze Obsługi Mieszkańca Urzędu Miejskiego w Radomiu, ul. Kilińskiego 30 (pok. 19), w Biurze Rady Miejskiej, ul. Rynek 1, w Centrum Organizacji Pozarządowych, ul. Struga 1, w Referacie Komunikacji Społecznej, Wydziału Komunikacji Społecznej, Promocji Miasta i Turystyki, ul. Żeromskiego 53 (pok. 104) oraz w Centrum Informacji Turystycznej w Radomiu przy ul. Rwańskiej 1.

Autor: Jerzy Piątek

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.