czw.. mar 16th, 2023

Tygodnik Radomski

Przed nami Jarmark Świąteczny i Gwiazdka dla mieszkańców

1 min read

Tradycyjny Jarmark Świąteczny odbędzie się w dniach 16-18 grudnia na Placu Jagiellońskim. Będzie można kupić bożonarodzeniowe ozdoby, upominki czy świąteczne smakołyki.

– Co roku przed świętami Bożego Narodzenia spotykamy się, by wspólnie przeżywać ten wyjątkowy czas. Zachęcam do udziału w wydarzeniu, które będzie nie tylko okazją do zrobienia zakupów, ale też, za sprawą wielu atrakcji towarzyszących jarmarkowi, wprowadzi nas w atmosferę zbliżających się świąt – mówi prezydent Radosław Witkowski.

Przez trzy dni na placu Jagiellońskim w godz. 11.00-19.00 będzie prowadzona sprzedaż świątecznych ozdób, wyrobów rzemieślniczych i smakołyków. Będą też m.in. food trucki i karuzela wenecka. – W programie są również koncerty, pokazy i konkursy, w tym konkurs na najpiękniej udekorowaną choinkę, animacje dla najmłodszych czy parada świetlna z udziałem orkiestry Grandioso. Podczas jarmarku zaprezentują się też szczudlarze, żonglerzy i akrobaci z grupy Locomotora. Zwieńczeniem trzydniowego wydarzenia będzie tradycyjna Gwiazdka dla mieszkańców, na którą zapraszamy w niedzielę, 18 grudnia o godz. 16.30 – wylicza wiceprezydent Mateusz Tyczyński. /źródło: radom24.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.