sob. Sty 15th, 2022

Tygodnik Radomski

O Robercie Lewandowskim na 6 Edycji Brand Elite

3 min read

Za kulisami wielkiego sukcesu Roberta Lewandowskiego stoi Cezary Kucharski, były napastnik m.in. Legii Warszawa i reprezentacji Polski, wyjątkowa osobowość, wysokiej klasy manager. Swoją karierę piłkarską skończył w 2006 roku i jako 34 latek zaczął doradzać polskim piłkarzom, przeprowadził kilka transferów do kilku najlepszych lig Europy. W 1994 roku mając 22 lata wyjechał do Szwajcarii, kraju bez korupcji, gdzie dyscyplina i przestrzeganie zasad miały podstawowe znaczenie. – Miałem szczęście, że poznałem w młodym wieku te zasady – zwierzał się Cezary Kucharski uczestnikom Wieczoru podczas 6 Edycji Brand Elite Spotkania z Marką pt.: “Lewy jakiego nie znacie”.

„Bayern Monachium to jest idealnie skrojony Klub pod Roberta, jest tam nr 1” – takie słowa po raz pierwszy wypowiedział Cezary Kucharski.

To był wyjątkowy Wieczórdedykowany dla mężczyzn i kobiet. Poświęcony był najlepszemu sportowcowi 2015 roku – Robertowi Lewandowskiemu i budowaniu marki na skalę światową.

„Polska doczeka się sportowca na miarę Dawida Beckhama” – wizjonerskie słowa wypowiedział  w 2006 r. Cezary Kucharski, kiedy na treningu w Pruszkowie zobaczył jak Robert Lewandowski się porusza, jak uderza wewnętrzną częścią stopy piłkę, która w następstwie jego siły leciała jak petarda. Robert usłyszał ode mnie, że będzie wielką gwiazdą, ale jeszcze o tym nie wie – opowiadał Cezary Kucharski.

W wyborze klubu Roberta nie zawsze decydowały względy finansowe były, to kluby na fazie wzrostowej, które budowały Roberta – usłyszeli uczestnicy Wieczoru. Decyzje te z pewnością miały wpływ na fantastyczną karierę Roberta Lewandowskiego.

Podczas panelu uczestnicy Wieczoru zadawali pytania, które stanowiły uzupełnienie wiedzy na temat Roberta Lewandowskiego i jego światowej marki. Wiele pytań dotyczyło Cezarego Kucharskiego i jego kariery sportowej i biznesowej.

Wizytę Cezarego Kucharskiego zawdzięczamy młodym pomysłodawcom projektu “Lewy jakiego nie znacie”. Jakub Fila i Kamil Szendera, bo o nich mowa stworzyli portal FirstEleven.com, który w okresie 6 miesięcy osiągnął 600 tys. wejść w skali miesiąca. Tak dynamiczny rozwój możliwy był dzięki budowaniu marki za pomocą szybko rozwijającego się segmentu social media.

W Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie odbył się pierwszy event o nazwie „Lewy jakiego nie znacie”. Szczęśliwie na warszawskim evencie uczestniczyły Anna Słopiecka i Małgorzta Patynowska, organizatorki Brand Elite Spotkań z Marką.

I tak 3 lutego 2017 r. w Hotelu Karo odbyła się 6 Edycja Brand Elite Spotkania z marką pt. Lewy jakiego nie znacie.

W Wieczorze uczestniczyli znamienici goście: Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski, Marszałek Województwa Mazowieckiego Rafał Rajkowski, pracownicy Radomskiej Strefy Gospodarczej, Kanclerz Radomskiej Loży BCC Jerzy Kowal, Prezes Izby Przemysłowo – Handlowej Ziemi Radomskiej Łukasz Białczak, właściciele Hotelu Karo z przedstawicielką Anną Ziomek, reprezentanci klubów sportowych z Radomia: (piłka nożna) RKS Radomiak Radom Ewelina Dadasiewicz – Studzińska Dyrektor Marketingu, kapitan Maciej Świdzikowski, piłkarze klubu: Dawid Kwiek, Kamil Kościelny, Paweł Tarnowski, (piłka siatkowa) WKS Czarni Radom i Stowarzyszenie Czarni Radom Agata Kołacz i Bartosz Nowicki, (koszykówka) Rosa Radom Piotr Ziętkowski, (futbol amerykański) Green Ducks Radom Zarząd Paweł Rybołowicz i Natalia Domagała oraz zawodnicy, (boks amatorski) dziesięciokrotny medalista Michał Żeromiński, Konrad Fryze radomianin, który znalazł się w pierwszej dziesiątce najlepszych tenisistów świata w kat. do lat 16 w 2015 r.

Honorowy patronat nad Wydarzeniem objął Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski.

Patronat Biznesowy: BCC Loża Radomska, Izba Przemysłowo – Handlowa Ziemi Radomskiej, Akademia Marki z Klasą, Lady Business Club.

Wydarzenie odbyło się dzięki zaangażowaniu Sponsorów: TOYOTA Romanowski, Nefretete Day Spa, RTBS Administrator, Carzoni Izabela Seweryn, Karo Hotel Restauracja Sala Bankietowa, E. Leclerc Radom.

Partnerzy: Smaczek z Doliny Radomki, Gospodarstwo Rolne Pysiaków, Piekarnia Pastuszka, Selgros Cash&Carry, Studio Fryzur Karen, RKS Radomiak Radom, Green Ducks Radom, WKS Czarni Radom i Stowarzyszenie Czarni Radom, Rosa Radom.

Wydarzenie miało wymiar charytatywny na rzeczFundacji Dobry Duszek w Radomiu.

Autor: Rita Kutkiewicz

Foto: Adam Dziedzic, redaktor naczelny Portalu Obiektywnie.info.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.