pt. Wrz 24th, 2021

Tygodnik Radomski

JA DAJĘ TOBIE, TY PODAJ DALEJ – 10 Edycja Brand Elite

7 min read

21 listopada 2019 r. to z pewnością data bardzo ważna dla Anny Słopieckiej właścicielki  Agencji Kreatywnej Noble Brand i Małgorzaty Patynowskiej z Fundacji Dobry Duszek. Tego dnia odbył się jubileuszowy 10 już Wieczór Biznesowy z cyklu Brand Elite – Spotkania z Marką pod pięknym tytułem: JA DAJĘ TOBIE, TY PODAJ DALEJ/CSR.

Lokalny patriotyzm Anny Słopieckiej spowodował, że powróciła z Warszawy do Radomia, gdzie rozwijała swoje kompetencje managerskie, z nowym projektem pt. Brand Elite Spotkania z Marką.

W duszy Anny Słopieckiej od dawna bowiem tkwiło pragnienie by stworzyć w Radomiu platformę społecznościowo – biznesową integrującą środowisko przedsiębiorców oraz wszystkie osoby stawiające w życiu na rozwój osobisty i biznesowy z markami krajowymi i światowymi. Pojawienie się w życiu Anny Słopieckiej, Małgorzaty Patynowskiej założycielki Fundacji Dobry Duszek przyspieszyło realizację tego projektu.

Wieczory Biznesowe z cyklu Brand Elite – Spotkania z Marką na stałe wpisały się w mapę eventową Radomia, promują lokalny biznes i wartościowe inicjatywy. Każdorazowo, Wieczory Biznesowe swoim patronatem obejmuje Prezydent Miasta Radomia.

W spotkaniach tych nie może zabraknąć znamienitych gości i prelegentów. Wieczory Biznesowe uświetniali (chronologicznie): Urszula Dudziak, Ewa Mechelewska,  Otylia Jędrzejczak,  Ewa Czertak i Emila Bartosiewicz, Agnieszka Michalczyk, Beata Tyszkiewicz, Maggie Haese, Nina Kowalewska – Motlik,  Paulina Smaszcz – Kurzajewska, Robert Kucharski, Joanna Heidtman,  Marek Kamiński, Romam Polko, Klaudia Pingot, Maciej i Wisławski i Łukasz Byśnikiewicz oraz Przemysław Świercz i Jakub Lewandowski.

Gośćmi Specjalnymi 10 Edycji Brand Elite byli Andrzej Cichocki i Ewa Minge.

Bycie leaderem to sposób życia i służenie innym ludziom mówił Andrzej Cichocki podczas swojej prelekcji o wymownym tytule LEADERSHIP. Człowiek najważniejszym aktywem każdego przedsiębiorstwa.

Zdaniem Prelegenta, łącząc biznes z życiem wyłania się pięć poziomów przywództwa:

– poziom pierwszy – ludzie są z Tobą, bo muszą być, jesteś ich szefem,

– poziom drugi – zaczyna się wtedy kiedy zaczynają się z leaderem nawiązywać relacje,

– poziom trzeci – ludzie są z Tobą, ponieważ jesteś skuteczny i osiągasz rezultaty,

– poziom czwarty – ludzie dostają od Ciebie konkretne bonusy,

– poziom piąty – ludzie widzą, kim Ty jesteś, i co sobą reprezentujesz.

Prawdziwy leader ma uporządkowane relacje z samym sobą i rodziną, co daje podwaliny do budowania relacji w organizacji, mówił podczas swojego wystąpienia Andrzej Cichocki.

Po chwili wdzięczności i życzliwości dedykowanej Sponsorom i Partnerom Wieczorów Biznesowych Gość Specjalny Ewa Minge, projektantka o światowej sławie, u niejednego uczestnika Wieczoru Biznesowego  swoim wystąpieniem wycisnęła łzy z oczu. Mottem życiowym Ewy Minge są słowa JA DAJĘ TOBIE, TY PODAJ DALEJ. Prelegentka, na podstawie swojego życia i budowania marki o zasięgu światowym mówiła:

–  o krzewieniu dobrych idei,

–  realizacji marzeń, nie ubieraniu marzeń w problemy,

–  o roli słów przepraszam, dziękuję i wybaczam w biznesie,

– o roli doświadczenia, w tym problemów w budowaniu biznesu,

– o miłości do drugiego człowieka,

– o pomocy drugiemu człowiekowi, także w biznesie,

– nie zapominaniu o osobach chorych i niepełnosprawnych,

– że „Życie Bajką Jest”.

Sentencja końcowa, będąca od momentu pojawienia się przy łożu śmierci mamy Ewy Minge,  przełomowym momentem w jej życiu, na długo pozostanie w sercach uczestników Wieczoru Biznesowego:

Bo wiesz dziecko …jak Michał Anioł chciał wyrzeźbić pajacyka, takiego aby rozśmieszał ludzi, to wziął kawałek drewna, kłody … trzy razy machnął dłutem i śmieszny pajac był gotowy. Bawił. Ale kiedy Michał Anioł dostał zadanie wyrzeźbienia człowieka na podobieństwo boskie w kamieniu, rzeźbił latami, zajmowało mu to dużo czasu i dużo wysiłku, ręce mu krwawiły, było to bolesne, była to ciężka praca wyrzeźbić człowieka w kamieniu na podobieństwo boskie. Chcę żebyś była podobna do mnie. Będzie to bolało.”

Wydarzenie miało wymiar charytatywny na rzecz Fundacji Dobry Duszek w Radomiu.

Autor: Rita Kutkiewicz

Foto: Adam Dziedzic, Portal Obiektywnie.info.pl

GOŚCIE SPECJALNI:

ANDRZEJ CICHOCKI – Efektywny manager budujący swoją skuteczność od ponad 27 lat dzięki świadomym decyzjom i konsekwencji.

 • Jest praktykiem – karierę w branży ubezpieczeń rozpoczynał od stanowiska agenta. Zwiększał obszar swojego wpływu na organizację dzięki konsekwentnie realizowanej strategii rozwoju siebie a dzięki temu efektywności zarządzanych zespołów.
 • Skupiony na tym, aby nie tylko budować niekonwencjonalne struktury sprzedażowe ale też rozważnie koordynować współpracę na wszystkich poziomach ich hierarchii.
 • Swój sukces zawdzięcza kompleksowemu projektowaniu innowacyjnych strategii sprzedażowych oraz zarządzaniu nimi w oparciu o związki synergiczne.
 • Andrzej Cichocki poza swoją działalnością menadżerską, jest aktywnym life coachem, wykładowcą i trenerem biznesu, na swoim koncie ma ponad 30.000 przeszkolonych osób.
 • Jest autorem książek, wielu publikacji prasowych mających na celu uświadomienie wagi kodeksu etycznego i inteligencji emocjonalnej w biznesie, jak również twórcą programów szkoleniowych mających na celu budowanie w ludziach umiejętności właściwego i świadomego zarządzania samym sobą.
 • Poza biznesem Andrzej jest kapelanem więziennym, w tym niezwykłym środowisku pełni swoją służbę. https://cichockiandrzej.com/

EWA MINGE – Początki działalności Ewy Minge sięgają 1989 roku i małej miejscowości Pszczew na zachodzie Polski. Tam właśnie Ewa Minge rozpoczęła budowanie najbardziej rozpoznawalnej na świecie marki modowej z Europy wschodniej.

 • Od blisko 20 lat Ewa Minge obecna jest na najważniejszych wybiegach i najbardziej prestiżowych imprezach modowych z całego świata.
 • Kolekcje projektantki prezentowane były między innymi w Paryżu, Mediolanie, Rzymie, Moskwie, Cannes, Montrealu, Barcelonie, Wiedniu, Berlinie, Kijowie czy Dubaju – zawsze zbierając bardzo pozytywne recenzje.
 • Najważniejsze tytuły międzynarodowej prasy modowej takie jak: „Vogue”, „Harper’s Bazar”, „Elle”, „Glamour”, „Cosmopolitan”, „Collezioni” czy „Marie Clare” od lat stawiają kolekcje polki obok największych domów mody na świecie.
 • O projektantce i jej działalności pisały również najważniejsze dzienniki opiniotwórcze. „New York Times”, brytyjski „The Telegraph” . W 2004 roku włoskie media na głównych stronach gazet komentowały otrzymanie przez polkę medalu imiennego od mera Rzymu za zasługi dla wiecznego miasta i przyznanie jej przez włoską izbę mody „Alta Moda” międzynarodowego tytułu „Next Couture”.
 • Ewa Minge jest laureatką niezliczonej ilości nagród, wielokrotnie nagradzana tytułami osobowości roku, luksusowej marki roku czy osobowości roku mediów, jest również w posiadaniu złotych medali targów w Moskwie i Kijowie.
 • W 2013 roku odebrała dwie nagrody International Star Diamond Award przyznawane przez The American Academy of Hospitality Sciences.
 • Po pokazie Ewa Minge odebrała z rąk prezesa The American Academy of Hospitality Sciences (AAHS) Josepha Cinque prestiżową nagrodę International Star Diamond Award w kategorii „The Next Couture”.
 • Organizacja, której Ambasadorem Nadzwyczajnym jest obecny prezytent USA – Donald Trump, uhonorowała Ewę Minge także za wyjątkowe osiągnięcia w projektowaniu mody i dóbr luksusowych. Po raz pierwszy przyznano dwie nagrody jednej osobie.
 • The American Academy of Hospitality Sciences jest obecnie jedyną na świecie organizacją, która wyróżnia najlepsze firmy na rynku dóbr luksusowych a nagroda International Star Diamond Award jest jedyną przyznawaną za doskonałą jakość usług na światowym poziomie.
 • Kolekcje projektowane przez Ewę Minge od początku istnienia marki zdobywają uznanie i serca klientów na całym świecie.
 • Kreacje projektantki wybierały między innymi: Paris Hilton, Ivana Trump, Kelly Rowland, Cheryl Cole, LaToya Jackson, Hofit Golan, Tiffany Hines, Sophie Monk czy Adriana Sklenaříková Karembeu.
 • Ewa Minge od lat jest również zapraszana do udziału w produkcjach największych stacji telewizyjnych w kraju i za granicą.
 • Kreowała wizerunek wielu osobowości mediów i biznesu, między innymi pierwszej damy – Jolanty Kwaśniewskiej.
 • Oprócz działalności modowej Ewa od lat zajmuje się z powodzeniem architekturą i wzornictwem przemysłowym współpracując z czołowymi producentami z całego świata i tworząc luksusową markę Eva Minge Home.
 • Przez lata swojej działalności, Ewa Minge zawsze działała charytatywnie na rzecz znoszenia barier dla osób chorych i niepełnosprawnych.
 • Lata działalności dobroczynnej zaowocowały powołaniem w 2015 roku fundacji Ewy Minge – Black Butterflies, która wspiera osoby chore nowotworowo i przewlekle.
 • W 2015 roku w sprzedaży ukazała się autobiografia projektantki „Życie to bajka”, która z miejsca stała się bestselerem.

ORGANIZATORZY:

NOBLE BRAND ANNA SŁOPIECKA – ekspert ds. kreowania wizerunku i promocji marki. Właścicielka Agencji Kreatywnej Noble Brand (www.noblebrand.pl). Sekretarz Radomskiej Loży Business Centre Club. Członkini Izby Przemysłowo – Handlowej Ziemi Radomskiej. Stypendystka programu mentoringowego Vital Voices Poland fundacji Hillary Clinton. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Trzykrotny Lider Rejonu Radom w projekcie Szlachetna Paczka. Z wykształcenia Dziennikarka. Propagatorka budowania marki osobistej opartej na wartościach. We wszystkich działaniach przyświeca jej idea „Najważniejszy drugi człowiek”.


MAŁGORZATA PATYNOWSKA – Założycielka Fundacji „Dobry Duszek” w Radomiu. Adeptka „Akademii Marki z Klasą”. Posiada dwunastoletnie doświadczenie w koordynowaniu projektami na rzecz działań społecznych i lokalnych. Dzięki zaangażowaniu Fundacji, pomoc cyklicznie otrzymuje 1200 osób, a fundacja przekazała ponad 900 ton żywności i ponad 120 000 obiadów dla dzieci. Jej misją jest wspieranie rozwoju osobistego na płaszczyźnie duchowej. Jest przekonana, że każda sytuacja, problem czemuś służy. Wszystko jest po coś, trzeba tylko rozeznać po co. Pragnie czynić siebie i świat lepszym.

WSPOMNIENIA

3 Edycja Brand Elite
4 Edycja Brand Elite
5 Edycja Brand Elite
6 Edycja Brand Elite

7 Edycja Brand Elite
8 Edycja Brand Elite
9 Edycja Brand Elite

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.