niedz.. cze 4th, 2023

Tygodnik Radomski

Czas na „Mikołajkowy Rajd Uśmiechu”

2 min read

Już po raz drugi „Mikołajkowy Rajd Uśmiechu” odwiedzi pacjentów w radomskich szpitalach. Będą świąteczne piosenki, upominki i dużo pozytywnej energii. Na finał akcji organizatorzy zapraszają wszystkich radomian, którzy choć na jedną chwilę chcą zobaczyć, jak to jest być św. Mikołajem.

W sobotę, 3 grudnia 2022 roku „Mikołajkowy Rajd Uśmiechu” odwiedzi trzy radomskie szpitale. Około godz. 12 dotrze pod Radomskie Centrum Onkologii na Wacynie, o godz. 13.30 złoży wizytę pacjentom w Mazowieckim Szpitalu Specjalistycznym na Józefowie, a o godz. 15 zawita do Radomskiego Szpitala Specjalistycznego im. Dr Tytusa Chałubińskiego.

Mikołaje przyniosą pacjentom nie tylko radosną muzykę, ale również małe upominki, kartki od przedszkolaków i listy od dzieci. – Wszyscy piszą listy do św. Mikołaja. W naszej akcji to Mikołaj pisze listy do chorych dzieci. Rozdajemy coś, co jest za darmo, a warte jest każdych pieniędzy, czyli radość i uśmiech – mówi Jacek Żyła, organizator akcji.

Korowód kilkunastu świątecznych samochodów zawita w każdym szpitalu, by na koniec dojechać na parking przy hipermarkecie E. Leclerc. Tam odbędzie się finał akcji, na który organizatorzy zapraszają wszystkich chętnych. Będzie można zrobić sobie zdjęcie w saniach ze św. Mikołajem. Zebrani dostaną mikołajkowe czapki i zimne ognie, by równo o godz. 17 przystąpić do próby bicia rekordu w największej liczbie św. Mikołajów w jednym miejscu.

Więcej informacji: https://www.facebook.com/MikolajkowyRajdUsmiechu

/źródło: radom24.pl/

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.