nie. Sty 16th, 2022

Tygodnik Radomski

5 Edycja Brand Elite i znamienici goście

2 min read

Wieczory Biznesowe Brand Elite – Spotkania z Marką na stałe wpisały się w radomską mapę eventów. Kolejna, już piąta Edycja pt. „Poznaj siebie – zrozumiesz innych” odbyła się 20 października 2016 r. w Hotelu Karo.

W spotkaniach, które organizują i prowadza Anna Słopiecka i Małgorzata Patynowska nie może zabraknąć znamienitych gości i prelegentów. Tym razem Wieczór uświetniały: Nina Kowalewska – Motlik i Paulina Smaszcz – Kurzajewska.

„Nie święci garnki lepią” – takie motto towarzyszyło prelekcji Niny Kowalewskiej – Motlik. Na bazie swojego rozwoju zawodowego i osobistego Pani Nina Kowalewska – Motlik przekazała zgromadzonym kobietom (byli i mężczyźni) co ma najważniejszy wpływ na  budowanie marki osobistej. Uczciwość, otwartość, bycie sobą, zaufanie to bardzo ważne aspekty budowania marki opartej na wartościach.

„Nigdy nie masz drugiej szansy na pierwsze wrażenie” –  Paulina Smaszcz – Kurzajewska w fantastycznej atmosferze uczyła jak profesjonalnie występować publicznie i medialnie. W jaki sposób nawiązywać relacje. Mocny akcent, podczas prelekcji postawiony był na:

  • skrupulatne przygotowywanie się do wystąpień publicznych,
  • opracowanie krótkiego przekazu walorów swojej firmy i produktu,
  • mowę ciała,
  • wystrzeganie się błędów językowych,

Ważnym aspektem, co wynika także z motta Wieczoru Biznesowego jest „poznanie siebie”. Wymienione zagadnienia mają istotne znaczenia w uzyskaniu pewności siebie w biznesie. Nie można zapominać o uśmiechu. Kabaretowa atmosfera panująca podczas prelekcji,  dobra energia i scenki z udziałem Jerzego Zawodnika – Wice Prezydenta Miasta Radomia oraz Krzysztofa Turka – Dyrektora Radomskiej Strefy Gospodarczej z pewnością pomogły uczestnikom Wieczoru w przyswojeniu treści prelekcji.

Uczestniczki Wieczoru biznesowego poprzez zakup biletu wsparły akcję dożywiania dzieci na rzecz Fundacji Dobry Duszek w Radomiu.

W Wieczorze Biznesowym uczestniczyli: Rafał Rajkowski – Członek Zarządu Województwa Mazowieckiego, Jerzy Zawodnik – Wice – Prezydent Miasta Radomia, Krzysztof Turek – Dyrektor Radomskiej Strefy Gospodarczej wraz ze Zbigniewem Krzesimowskim i Michałem Wolskim.

Sponsorzy: Hotel KARO, CARZONI, E. Leclerc Radom, Małgorzata Janas Artystyczne szycie firan, Kominki i piece HITZE, TOYOTA Romanowski, Nefretete Day Spa, Prima Linea Italian Fashion, A. A. Mazurkowie Stomatologia i Medycyna Estetyczna.

Partnerzy:  Sense Dubai, Smaczek z Doliny Radomki, Wierzejki, Piekarnia Pastuszka, Event Art, American Corner Radom, PR Studio, Studio Fryzur KAREN, Green Ducks Radom.

Jednym z patronów medialnych był Tygodnik Radomski.

Autor: Rita Kutkiewicz

Fotorelacja: Jacek Lombarski
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.