niedz.. mar 19th, 2023

Tygodnik Radomski

4 Edycja Brand Elite i Gość Specjalny Beata Tyszkiewicz

6 min read

„Je suis comme je suis – Jestem jaka jestem” to kolejne motto, które towarzyszyło 4 Edycji Brand Elite – Spotkania z Marką. Spotkanie odbyło się w środę 6 kwietnia br.,  w pięknym Hotelu Karo i jak już się przyjęło cieszyło się dużą popularnością. Spotkania te organizuje Anna Słopiecka właścicielka agencji kreatywnej Noble Brand Pani Anna Słopiecka podczas swojego wystąpienia przyznała się, że był taki moment na etapie Jej rozwoju zawodowego, że „bardzo pragnęła organizować spotkania dla kobiet przedsiębiorczych stawiających na rozwój osobisty, które chcą się ze sobą konsolidować i wypracowywać wspólne wartości w biznesie.” 4 Edycja Brand Elite była dla Pani Anny kolejnym krokiem na drodze spełniania marzeń. Wierną towarzyszką na tej drodze jest Małgorzata Patynowska, założycielka Fundacji „Dobry Duszek”.

Honorowy patronat nad Wieczorem Biznesowym objął Prezydent Miasta Radomia Radosław Witkowski.

Wieczór Biznesowy rozpoczęła Anna Słopiecka, witając wszystkich przybyłych gości, partnerów i sponsorów. Przywitała: Wiceprezydenta Miasta Radomia Jerzego Zawodnika, Dyrektora Wydziału Obsługi Radomskiej Strefy Gospodarczej Krzysztofa Turka, Zbigniewa Krzesimowskiego z Radomskiej Strefy Gospodarczej, Gospodarza Wieczoru współwłaściciela Hotelu Karo Konrada Grzeszczyka z małżonką.

Radomska Strefa Gospodarcza – Pakiety wsparcia dla przedsiębiorców

Możliwości inwestycyjne w biznesie w ramach Radomskiej Strefy Gospodarczej przedstawił Wiceprezydent Miasta Radomia Jerzy Zawodnik, „czuł się wyjątkowo gdyż nigdy nie miał okazji mówić do tak pięknego audytorium”. Mówił o pakietach wsparcia dla przedsiębiorców Pionier, Progres, Mikro oraz Idea. Są to  różne formy pomocy dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą, już działających na terenie miasta, planujących rozwijanie biznesu oraz wdrażających innowacyjne rozwiązania. Poinformował o istniejącej Infolinii, dzwoniąc pod numer  0800 INVEST można dodzwonić się do Radomskiej Strefy Gospodarczej i uzyskać pełną informację na temat każdego z pakietów oraz w jaki sposób z nich korzystać.

Beata Tyszkiewicz – prelekcja, pt. „Je suis comme je suis – Jestem jaka jestem”

W spotkaniach, które organizuje Anna Słopiecka nie może zabraknąć znamienitych gości i prelegentów.

Gościem Specjalnym Wieczoru była wybitna aktorka, pierwsza dama polskiego kina Beata Tyszkiewicz. Z wielką klasą, w niezwykły sposób i z humorem opowiadała, podczas swojej prelekcji, uczestniczkom Wieczoru jak pięknie i mądrze żyć, jednocześnie w dowcipny sposób odnosiła się do sytuacji ze swojego życia i tego co mówiły prelegentki.

Radziła zgromadzonym kobietom by, poza zasadami i regułami przedstawianymi podczas Wieczoru, żyć z fasonem ale i wprowadzić w życiu trochę luzu i  wygody. Nie obnosić się ze swoimi problemami, być asertywnym, niezależnym, odważnym, mieć dystans do siebie, posiadać poczucie humoru. Zachęcała do pisania o sobie i swoich problemach, jako że proces pisania jest bardzo ważny i dodaje dużo siły i energii. Mimo, że Pani Beata Tyszkiewicz miała określony czas na swoją prelekcję w cudowny sposób powodowała, że czuło się Jej obecność przez cały Wieczór.

Każda z Pań uczestniczących w spotkaniu mogła spełnić swoje marzenia i porozmawiać z Panią Beatą Tyszkiewicz, a także poprosić o autograf, przy zakupie książek autorstwa Pani Beaty. 

Agnieszka Michalczyk – Biznes, etykieta, savoir-vivre i kobiecość: 

Jak profesjonalnie zadbać o wizerunek osobisty w biznesie tak by uzyskiwać szacunek u swoich kontrahentów i partnerów przedstawiła podczas szkolenia Agnieszka Michalczyk, ekspert zasad Dress Code i Savoir vivre. Od wielu lat prowadzi szkolenia dla kobiet, szkolenia które skupiają się na Dress Code, czyli doborze garderoby biznesowej i Savoir vivre czyli ze sztuki pięknego życia i obycia. Największą dumą Agnieszki Michalczyk jest program Debiutantki. Program Debiutantki jest to program edukacyjno – charytatywno – historyczny, skierowany do młodych dziewczyn z całej Polski w wieku 18 –  24 lat. Odbywa się w każdym miesiącu w Muzeum Pałacu im. Jana III w Wilanowie. Ukoronowaniem tego programu jest Uroczysty Bal Debiutantek. Zwyciężczynie jadą na Opemball do Wiednia na najważniejszy bal na świecie. Zdaniem Agnieszki Michalczyk polska delegacja prezentuje się na światowych salonach doskonale. W 3 Edycji Debiutantek była debiutantką radomianka Ania Wiatrek, która miasto Radom prezentowała także doskonale.

W Dress Code, profesjonalnej etykiecie ubioru, ukochany cytat Agnieszki Michalczyk brzmi: – Najważniejsza w sukience jest kobieta która ją nosi i czym emanuje na zewnątrz.

Agnieszka Michalczyk podczas szkolenia uczyła o zasadach Dress Code i Savoir vivre. Oto niektóre z nich:

Sylwetka kobiety eleganckiej – wyprostowana postawa, złączone łopatki, trzymanie głowy na odpowiednim poziomie, minimalny ruch bioder, uśmiech, poruszanie się po wytyczonej niewidzialnej linii.

Kobietę elegancką obowiązują  cztery reguły: wieku, figury, pory dnia i okoliczności.

Lista rzeczy, które powinna posiadać w szafie elegancka kobieta to: biała bluzka, spódnica ołówkowa, mała czarna, mała czerwona, mała biała, sweter kaszmirowy, żakiet, dżinsy, apaszka jedwabna, buty na obcasie, odpowiednia bielizna, przeciwsłoneczne okulary, broszka, perły, naszyjnik, kurtka dżinsowa lub skórzana, kapelusz przeciwsłoneczny, kryjące rajstopy, kabaretki, perfumy.

Według Coco Chanel perfumy to niewidoczny, niezapomniany dodatek w sferze mody, który zapowiada przybycie kobiety i wciąż jeszcze pobrzmiewa gdy ona już odeszła.

Podstawową zasadą w sztuce pięknego życia jest poszanowanie drugiego człowieka.

Magiczne słówka otwierające każde drzwi to: dzień dobry, proszę, do widzenia, przepraszam, wypowiedziane z uśmiechem.

Maggie Haese – historia budowania marki osobistej.

Wywiad z Magii Haese, rodowitą radomianką, managerem gwiazd w Stanach Zjednoczonych, kobietą sukcesu prowadzącą biznes na skalę światową, przeprowadziła Agnieszka Michalczyk. Podczas wywiadu padały m.in. pytania: na czym polega bycie managerem gwiazd, odnośnie konkursu Fresh Faces Poland, o Alexa Łuczak, jakie jest życiowe motto.

Bycie managerem gwiazd polega na zarządzaniu karierami. Kulisy tego biznesu są bardzo ciężkie – mówiła Magii Haese. Początki kariery Magii Haese sięgają lat 80-90 ubiegłego wieku, kiedy pracowała jako tłumacz w biurze Miss Polonia, to właśnie Maggi sprawiła, że Aneta Kręglicka została MISS WORD.

Magii Haese wprowadziła na polski rynek konkurs dający młodym modelkom możliwość osiągania kariery w Polsce, o nazwie Fresh Faces Poland. I edycja konkursu zakończyła się dużym sukcesem. Maggi Hease przygotowuje się do drugiej Edycji. Postanowiła wrócić do Polski. Jest to konkurs na modelkę. Magii Haese jest oddana bez reszty swoim modelkom. Modelki mieszkają na całym świecie, jest ich kilkadziesiąt. Alexa Łuczak, twarz Fesh Facess Poland, zdobyła dzięki Magii Hease karierę światową. Jest jedną z najpiękniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich modelek w Japonii, prowadzi japońskie programy telewizyjne.

Podczas wywiadu Maggi Hease przekazała ważną wiadomość o innej swojej modelce Soni Niekrasz, która na ostatnim koncercie Pink Floyd była twarzą tego koncertu.

Motto życiowe Maggi Haese to – kieruj się złotymi zasadami i traktuj wszystkich wokół siebie w sposób jaki sama chcesz być traktowana.

Dla uczestniczek spotkania sponsorzy i partnerzy ufundowali ciekawe nagrody. Obdarowywane prezentami Panie musiały powiedzieć co dla nich znaczy motto Wieczoru „Jestem jaka jestem”.

Przy smacznych zakąskach, uczestnicy Wieczoru, mogli oddać się luźnym rozmowom, nawiązać ciekawe znajomości prowadzące do wypracowania wspólnych wartości w biznesie czy zrobić pamiątkowe zdjęcia.

Patronat biznesowy: Business Centre Club Loża Radomska, Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej, Kancelaria Adwokacka – Adwokat Elwira Kowalczyk – Pałczyńska.

Sponsorzy: „KARO” Restauracja, Hotel, Sala Bankietowa, Carzoni Izabela Seweryn, Adrian Fabryka Rajstop, Toyota Romanowski, Nefretete Day Spa, SEBPOL Sebastian Norek, Radental Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii.

Partnerzy: Mydlarnia u Franciszka, Smaczek z Doliny Radomki, TUI Radom 1000 Podróży, Studio Fryzur KAREN, VITAL Studio, Ekstra Pościel. 

Partner marketingowy: Oliwia Lucedarska dancer&choreographer

Jednym z patronów medialnych był Tygodnik Radomski.

Autor: Rita Kutkiewicz

Fotorelacja: Adam Dziedzic

1 thought on “4 Edycja Brand Elite i Gość Specjalny Beata Tyszkiewicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.